Het Groninger Studenten Cabaret Festival (GSCF) is een festival voor en door studenten. Het biedt studenten uit heel Nederland en Vlaanderen met ambitie voor cabaret een open podium, waarop men speelervaring op kan doen en naamsbekendheid kan creëren. Het festival bestaat inmiddels al 24 jaar en is uitgegroeid tot een van de vier grootste cabaretfestivals van Nederland.
Ken jij iemand die klaar is voor deze uitdaging of zie je jezelf wel op het podium staan? Trek jij wel volle zalen?
Twijfel dan niet en meld je aan voor de selecties via
www.gscf.nl!
De selecties zullen plaatsvinden op:
- zaterdag 22 en zondag 23 mei in Muzenis te Amsterdam
- zaterdag 12 en zondag 13 juni in De Puddingfabriek te Groningen
De deadline van de inschrijving is 17 mei
De inschrijfprocedure werkt als volgt:
- Je kunt je inschrijven voor de selecties tot 17 mei.
- Om je te kunnen inschrijven moet je ingeschreven staan bij een HBO of WO instelling in Nederland of Vlaanderen.
- Een selectiecommissie kiest uit alle mensen die hebben meegedaan aan de selecties zes mensen die mogen deelnemen aan ons festival.
- In de zomer zullen de deelnemers onder leiding van een professionele regisseuse aan hun programma werken.
- In september en oktober gaan we op try-out tour door Nederland en Vlaanderen.
- Dan is iedereen klaargestoomd om in de laatste week van oktober op te treden voor 750 mensen in de Stadsschouwburg Groningen. Op 27 en 28 oktober is de halve finale en op 29 oktober de finale.
Wil jij je inschrijven voor ons festival? Ga dan snel naar
www.gscf.nl voor extra informatie en aanmelding.